שוש גולדברג מחוברת ליצירה כאוויר לנשימה, כשמאחוריה ניסיון נצבר של מעל ל 12 שנה בעיצוב, היא עדיין מתעוררת כל בוקר כאילו היה זה הבוקר הראשון שלה בתחום. 

הסיפוק שמפיקה שוש מעבודתה גורם לה להמשיך ולהעלות את הרף בכל פעם מחדש. 

 

העיצובים החופשיים והמקוריים עם קריצה לקו הקלאסי, לא מסתפקים בפחות מהטוב ביותר ונתפרים בתפירה עילית (הוט קונטור) מתחרות היוקרה האיכותיות ביותר. 

הבדים האיכותיים והמיוחדים כדוגמת קו הבדים של Cavali ובדים מבית Chanelle ,מעניקים לעיצובים המיוחדים של שוש ערך מוסף והופכים אותם לסדרות אקסקלוסיביות מעוררות השראה.

 

בליווי אישי ובהדרכה צמודה , שוש גולדברג והכלה הופכות לשותפות מלאות בתהליך היצירה. השקט הפנימי הנדיר , סבלנות שאינה יודעת גבולות והראיה העיצובית והאסטתית המפותחת של שוש הפרפקציוניסיטית מטבעה, מחברות מייד בינה לבין כל כלה. 

לאחר זיהוי צרכים מעמיק , היכרות יסודית עם גזרת הגוף וחשיפה למגוון הבדים העשיר, יוצאת שוש עם הכלה למסע מסעיר בן מספר חודשים של יצירה פורצת גבולות .

 

שלמות של שמלה נגזרת מהתאמה מלאה בין השמלה למראה הכללי של הכלה האופי שלה והפנימיות שלה.    בדיוק כפי שיש צורך להתאים את העיצוב לגוף, כך יש להתאימו לאופי ולפנימיות. להבליט את הצדדים היפים ולטשטש את השאריות שמפריעות - ואז נוצר הקסם.

נוחות היא אלמנט שיש לתת עליו את הדעת בעת עיצוב השמלה אותה תלבש הכלה במשך חצי יממה.  

 

הלחץ הגואה ככל שהאירוע מתקרב מוכר לשוש ומעבר להיותה מעצבת מוכשרת

היא גם תדע להרגיע ולתכנן עבור לקוחותיה את הזמן באופן מושלם.

במהלך התקופה שעד החתונה, תעבור הכלה כ 3 עד 4 מדידות .

למדידה האחרונה ניגשים כ 10 ימים טרם נשברה הכוס ומדידה חוזרת תתבצע כיומיים לפני האירוע, כדי לוודא שהכל יושב במקומו באופן מותאם ומושלם. 

 

שוש גולדברג עובדת עם הצוות שלה בסטודיו מושקע המתרגם את סיפורה של כל כלה לשמלה מרשימה שתתמזג יחד עם הכלה, ליצירה הרמונית אחת. 

לצד עיצוב השמלה , קיימת משמעות למראה הכולל המתקבל. כדי לשמור על מראה הרמוני הבא בקנה אחד עם העיצוב המיוחד, יש לדאוג שהתכשיטים , האבזור המשלים, האיפור והשיער ידברו באותה השפה ולהשלמת המראה ניתן לבחור בין שלל דגמים של הינומות, שלים לחופה וכפפות.

 

שמלות ערב - קולקציית שמלות הערב של שוש המוצגות במקום, מאופיינת בקו אופנתי ומעודכן , הדגמים מביאים עמם משב צעיר, רענן ומלא שיק ויחמיאו לכל אישה או נערה בכל מסיבה , נשף או שמחה. 

שמלות הערב מעוצבות בגיזרות נשיות ומחמיאות ויתאימו למנעד רחב מאוד של גילאים וגיזרות גוף. מעבר לקולקציה הקיימת כמובן שניתן לקבל ולהזמין אצל שוש דגמים ועיצובים בהתאמה אישית .

                                           

 

                                      

                                              

 

 

 

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/8